Lipolíza

Jednou z veľmi účinných metód formovania postavy je  lipolýza, ktorá sa používa na rozpúšťanie tuku v problémových partiách-brucha,  bokov, stehien,  chrbáte, ramenách, kolenách, na odstránenie dvojitej brady, tukových nádorov –lipómov. Nie je  to žiadny zázračný spôsob na schudnutie, ale metóda na zoštíhlenie


a formovanie postavy. Na rozdiel od klasického chirurgického zákroku-liposukcie sa  lipolýza prevádza ambulantne, bez znecitlivenia,  po ošetrení nie je nutné nosiť elastické prádlo a je možné ísť do práce. Pri zákroku sa aplikuje lipolytický roztok  priamo do tukového tkaniva, kde dochádza  k rozrušeniu tukových buniek. Praktické skúsenosti ukazujú, že k získaniu  telesných kriviek je ideálne podstúpiť 2 až 3 ošetrenia . Zoštíhlujúci efekt je dlhodobý, lebo  tuk  je v tele odbúraný prirodzenou cestou a pokiaľ človek nezmení zásadným spôsobom hmotnosť už sa tuk znova neukladá. Výhodou je, že tukové bunky  ubúdajú v tele postupne, takže pokožka medzi jednotlivými  ošetreniami má možnosť sa postupne stiahnuť a zachováva si tak pevnosť a elasticitu.


Revolučnou  neinvazívnou metódou tvarovania postavy, redukcie celulitídy, vypnutia pleti a vrások je ultrazvuková rádiofrekvencia. Jedná sa o prístrojové ošetrenie s využitím unikátnej rádiofrekvenčnej technológie a ultrazvuku, ktorá zaisťuje riadené zvýšenie teploty v tkanive do hĺbky až 15mm. Dochádza  k stiahnutiu a zmnoženiu kolagénnych vláken, zvýšeniu prekrvenia v tkanive  a odbúravaniu tukov a ich postupnému odplaveniu cez lymfatický systém. Ošetrenie je bezbolestné, pacient pociťuje v ošetrovanej oblati  príjemné teplo. . Efekt vypnutia pleti je viditeľný už po prvom ošetrení. Možno ho prevádzať v letnom období aj na opálenú pleť. Výsledný efekt je dlhodobý , závisí na životnom štýle-pravidelnom cvičení, neprejedaní sa, dodržiavaní pitného režimu.

Centrum estetickej a laserovej medicíny,kožná ambulancia
ul.G.Czuczora 1
940 02 Nové Zámky
Slovenská republika
MUDr. Mária Hlavatá MBA
Nový objekt (otváracie hodiny)
Pondelok11:00-17:00Utorok7:00-16:00Streda7:00-15:00štvrtok7:00-15:00Piatok7:00-12:00